Yerli Dizi Fragmanları

Poyraz Karayel 78.Bölüm 2. Fragmanı

Poyraz Karayel dizisi uzun bir zamandır beğenilmeye ve çok izlenmeye devam ediliyor. Poyraz Karayel 78.Bölüm 2. Fragmanı sitemize sizler için eklenmiştir. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Poyraz Karayel dizisinin yeni bölümü 1 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00 saatlerinde sizler ile birlikte olacaktır. Dizinin en iyi bölümlerinden birisi sizler için sitemize fragman olarak eklendi.

Başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar olarak çok ama çok ünlü oyuncular yer almaktadır. Dizinin son bölüm fragmanında neler olacak? gerçekten bir çok seveni tarafından bekleniyor ama, dizinin son bölüm fragmanı sitemizde yayınlandı, sizlerde hemen sitemizde izleyerek dizinin yeni bölümünde neler olacak öğrenebilirsiniz. Eda, Poyraz ve Ayşegül’e kurmuş olduğu tuzak sayesinde Nevra’nın tamda istediği gibi birisi olmuştur.

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye