Yabancı Dizi Haberleri

Prison Break Geri Dönüyor!

Sevenlerinin uzun süredir heyecanla beklediği sevilen efsane dizi ekranlara geri dönüyor. Dizinin yayıncısı FOX TV sonunda resmi açıklama yaptı. Ayrıca 2 tane promo yayınladı. Michael’in hayatta kalış hikâyesini merak ediyorsunuz 4 Nisan’da ekran başında olun.

Prison Break 2000 li yılların en çok izlenen dizileri arasındaydı. Hem ülkemizde hem de dışarıda çok sevilen bir dizi oldu. Michael Scofield’in çok güzel ince bir plan hazırlayıp vücuduna dövme olarak yaptırması ve kardeşini hapisten kaçırma uğraşları çok beğenildi.
Fakat genel kanı dizinin son dönemlerine doğru bozulduğu yönünde idi. Ama ilk sezona herkes hayran. Yapımcı Paul Scheuring dizinin FOX kanalına döneceğini ama mini bir dizi olarak döneceğini duyurdu. Fakat reytingler istenen düzeyde olursa tabi ki ilerisi için başka şeyler olabilir. Reytinglerin iyi olması için de herkesin çok beğendiği ilk sezona dönülme kararı alınmış. Fakat tek fark bu sefer kardeşler yer değiştirip birisi diğerini kurtarma çabasına girecek. Ayrıca bu 2 başrol oyuncusuna bir başrol daha eklenmesi gündemde.Prison Break Geri Dönüyor!

Bu arada dizinin Final bölümünde ölen ana karakter Michael Scofield’in gelecek sezonda yeniden ortaya çıkacağı öğrenildi. Beşinci sezon 10 bölümden oluşması bekleniyor. Ayrıca Scofield’in Fas’taki bir hapishaneden kaçma öyküsünün anlatılacağı öğrenildi.

Merak edilen bir diğer konuysa orijinal kadro korunacak mı? Yapımcılar basın toplantısında Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nalasco, Robert Knepper, Rockmound Dunbar, Paul Adelstein gibi isimlerin kadroda yer alacağını duyurdu.

Diziye ayrıca yeni karakterler katıldılar. Hayatına yeni bir sayfa açan Sara’nın yeni hayat arkadaşı Scott Ness rolünde Mark Feuerstein Hızlı ve Öfkeli filminden gözlerde aşinalığı olan Rick Yune ve Lincoln’un âşık olduğu Shabi rolünde Inbar Lavi dizide önemli roller alması bekleniyor.  Ayrıca son bölümde ölen Michael’ın nasıl döneceği Sara ile ilişkisinin nasıl olacağı ve Scott karakteri ile Michael karakterinin karşılaşması merak edilenler arasında.
Ayrıca final bölümünde anne babasının mezarını ziyaret eden küçük Michael Scofield yeni sezonda ekranlarda yer alacak. Annesi ve üvey babası ile yaşayan Mike Scofield gerçek babasını hiçbir zaman tanımamış ama babasını çok merak eden bir çocuk. Fragmanlarda annesine gerçek babasının kimliği hakkında sorular yönelttiği görülüyor.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye