Bilim Kurgu DizileriFantastik DizilerYabancı Dizi Türleri

Runaways Dizi Konusu – IMDb Puanı : 6.6

Marvel hayranları geçmiş olduğumuz aylarda Runaways’ın dizi olacağı haberini almışlardı. Bunun ardından film severler meraklı bir bekleyiş içerisine girmişlerdi. Runaways çizgi romanın Brian Vuaghan öncülüğünde kaleme alınmıştı ve 2005’te zirve yapan bu başyapıt bölümler halinde yayınlanmıştı.

Çizgi roman severler o eserin izlerini hala taşımaktalar. Önümüzdeki süreçte bu eserin dizi halini izleyebileceğimiz çizgi romanları bir hayli sevindirmiş durumda. Bu benzersiz hikayeye televizyona taşıyacak olan Hulu platformu bu projeye bir hayli hassasiyet göstermekte ve özenle seçmiş olduğu oyuncuların hepsini açıklamış durumda. Runaways dizisi Marvel evreninin yeni gözdesi olacağa benziyor ve bu dizi çocuklar ve ebeveynlere hitap edecek bir senaryoya sahip. Runaways oyuncu kadrosu isimleri merak edilen bir diğer konuydu ve oyuncuları sizler için derledik.

  • Rhenzy Feliz
  • Virginia Gardner
  • Lycrica Okano
  • Aleggra Acosta
  • Ariela Barer
  • Gregg Sulkin

Saymış olduğumuz oyuncu kadrosunun geçmiş dizilerdeki performanslarını göz önünde bulundurarak bu isimleri hayranlıkla izleyeceğimiz bir dizinin habercisi olarak nitelendirebiliriz. Tabi bu isimler dışında daha ne isimler var. Lafı fazla uzatmadan Runaways dizisinde konu edilen hikaye hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayalım.Runaways-1Runaways Dizisi Hikayesi

Yukarıda saymış olduğumuz ve saymadığımız isimler öncülüğünde ergenlik çağında bulunan çocukların ortak yaşantıları gözler önüne serilecek. Baş rol oyuncusu olarak nitelendirebileceğimiz Alex Wilder hikayenin merkezinde bulunmakta. Her çocukta olduğu gibi ergenlik dönemiyle çeşitli değişikliklerin beraberinde gelmesi gayet normaldir. Ailesinden nefret eden bu genç sadece bilgisayar kullanmaktan hoşlanmaktadır. Bir gün diğer çocuklarla bir araya gelmek ve bir ortam kurarak ailelerine olan nefretlerini bir birleriyle paylaşmanın yanı sıra onları beraber eleştirmek isterler.

Bu grup ilk olarak ailelerini gözleyerek yaşamlarını incelemek isterler ve bu yolda ilerlemeye karar verirler. Bu araştırma esnasında bir şeyin farkına varırlar ki bu onlar için çok şaşırtıcıdır. Bu arkadaşların hepsinin ailesi The Pride adındaki bir grup üyesidirler ve çocukları bu durum farkına yeni varırlar. 1. Sezon hakkında bilgi sahibi olmanızı sağladığımızı düşünüyoruz. Bu dizinin arasında önemli bir yer edinmeye aday bir dizi olduğunu tekrar hatırlatalım.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye