Yabancı Dizi Önerileri

Sabah Akşam Savaşların Dizisi The Man in The High Castle

Dizi 2015 yılında vizyona girdikten sonra seyircide bıraktığı etki ile akıllarda kalmayı başarmıştır. Eğer farklı bir senaryolu dizi izlemek isterseniz bu dizi tam size göre. Dizinin konusu oldukça ilgi çekici. Diziyi izlediğinizde kendinizi sahnelerin içerisinde bulabilirsiniz. Hitleri merak ediyordum ve bu dizide bazı şeyleri sorgulama sebep oldu. Hitlerin Generallerinin söylemlerini dinlememesi pahalıya patladı. Oyuncuların sergiledikleri performans da oldukça etkilidir. Her oyuncu sanki yaşıyormuş gibi oyunu yansıtmaları beni etkilemeyi başardı. Bundan dolayı dizi arayışı içerisinde iseniz bu diziyi izlemeden geçmeyin.
Senaryosu Sizi Şaşırtacak
Tarihi filmlerin dokusu her zaman şaşırtıcı olmuştur. Bu dizide ki tarihi dokuda oldukça etkilidir. İzlediğimde tarihten sahneler ile karşılaştım. Tarihin dokusunu evinize taşıması ve sizi sahneleri ile şaşırtması oldukça keyif verici bir hal almaktadır. Diziyi takip ettiğim sürece bağımlılık etkisi oluşturması ve devamlı merak uyandırması da oldukça heyecan vericidir. Dizide öyle ince noktalar mevcut ki bazen o ince noktaları kaçırabiliyorsunuz. Onun için iyice odaklanmanız gerekir. Dizinin puanı da oldukça yüksek. Kalitesi ve oyuncu performansları ile beni diziye bağlamaktan alıkoyamadı.

the-man-in-the-high-castle
Dizideki savaş sahneleri oldukça etkiliyor insanı. Savaşın ne kadar kötü bir şey olduğunu daha iyi anlayabiliyorsunuz. Kendine dizi arayanlar için iyi bir seçim olacaktır. Bu diziyi önermemin sebeplerinden biri de tarihi dokunun evinize misafir olmasıdır. Çünkü sahneler o kadar gerçekçi ki sizi içine çekiyor ve sizi şaşırtıyor. Bundan dolayı izlemeniz gereken dizilerin başında gelmektedir. Heyecan ve korkunun da bir arada olduğu bu dizi izlenme oranlarında da oldukça yüksek sıralarda yer almaktadır. Alman ve Japonları yakından tanımak isterseniz bu diziyi takip edebilirsiniz. Bu dizi sizi ağımlı haline getirecektir. Tarihten sahnelerin evinize gelmesi ile kendinizi büyülü bir dünyanın içerisinde de bulacaksınız. Bundan dolayı dizinin farklı konusu itibari ile izleyicide merak uyandırması ve şaşırtıcı sahneleri ile önerilecek dizilerin başında yer almaktadır. Dizi sizi ekrana kitleyecek ve devamlı merak uyandıracaktır. Bundan dolayı takip etmek isterseniz her bölümünü keyifle izleyebilirsiniz.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye - sesli chat