Yabancı Dizi Haberleri

Shades of Blue 3.Sezon Onayını Aldı

NBC kanalının drama dizileri konusunda en iyileri arasında yer alan Shades of Blue, 7 Ocak 2016’da yayın hayatına girdi. NBC kanalında yayınlanan dizi drama, aksiyon ve komedi türlerini bir araya topluyor. Yayın hayatına başladığından beridir zirvede yer alan Shades of Blue, 2 sezon ve 16 bölümü geride bıraktı. Dizinin sevenleri ise 3.sezonun çekilip çekilmeyeceğini merak ediliyordu. Dizi fanlarına müjdeli haber geldi.

3.SEZON ONAYI ALINDI

Jennifer Lopez’in de rol aldığı Shades of Blue, NBC kanalından 3.sezon onayını aldı. Her ne kadar 3.sezonda kaç bölüm çekileceği bilinmese de erkenden 3.sezonu kapması dizinin ne kadar sevildiğini gösteriyor. 3.sezonda ise yine birbirinden farklı olaylar ve konular işlenecek. Başrollerini Jennifer Lopez, Ray Liotta, Warren Kole, Drea de Matteo gibi isimlerin paylaştığı Shades of Blue, önümüzdeki sezon da sevenleri ile birlikte olacak.Shades of Blue 3.Sezon jennifer lopez

DİZİNİN KONUSU NEYDİ?

2016 yapımları arasında yer alan dizinin senaryosunu Adi Hasak yazdı. Yönetmenlik koltuğunda Barry Levinson bulunurken oyuncu kadrosunda da bilindik isimler bulunuyor. Gizem drama konusunun yaşatıldığı dizide Jennifer Lopez seksi, bekar bir anne rolünü oynamaktadır. Kendisini bir anda yasa dışı işler yapan polislerin arasında bulan dedektif Lopez, kızı için yaşamaktadır. Kızının iyi bir eğitim almasını ve kötü insanlardan olmasını istemeyen Lopez, elinden geleni yapmaktadır. Yaşanan olaylar sonrası endişe duyan anne Lopez, durumu FBI ajanı olarak görev yapan kardeşine anlatmaktadır. Ancak kardeşi ile arasındaki ilişki ve kendi kızının geleceği arasında mücadele etmektedir. Dizinin yönetmenliğini Oscar ödüllü Barry Levinson’un yapmasıise Shades of Blue’yu bir üst seviyeye çıkarıyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanan dizi izleyicileri ile buluşuyor. Dizi kanalın enleri arasında yer alıyor.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye