Aksiyon DizileriDram DizileriMacera Dizileri

Shooter Dizisi Konusu– IMDb Puanı 7.7

Shooter Dizisi Konusu– IMDb Puanı 7.7
İlk bölümü 15 Kasım 2016 tarihinde yayınlanan Amerikan yapımı Shooter dizisi yayınlandığı günden beri büyük bir ilgi görüyor. Dünyaca ünlü Amerikalı yazar Stephen Hunter tarafından yazılan Point Of Impact isimli romanından esinlenilerek 2007 yılında çekilen Shooter adlı filmin aynı isimli dizi versiyonudur. Shootr dizisinin yönetmen koltuğunda ilk sezonun bir çok bölümünde Simon Cellan Jones oturdu.
Onunla birlikte Yönetmen olarak Roxann Dawson , Adam Davidson ve Christoph Schrewe gibi isimler de oturdu. 15 Kasım 2016 tarihinde ilk sezonu yayınlanan dizinin 10 bölümü yayınlandı. IMDb tarafından 7.7 puan almasına rağmen daha fazla beğenilen dizi aksiyon türündeki seyirci için oldukça ideal. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda başrolleri oynayan Ryan Phillippe , Omar Epps ,Eddie McClintock , Cynthia Addai-Robinson gibi isimler öne çıkıyor.
Shooter dizisinde konu olarak bir keskin nişancının hayatı anlatıyor. Dizinin ana karakteri olan Bob Lee eski bir keskin nişancıdır. Aynı zamanda bir de denizci olan Bob Lee Swanger’ın aksiyon dolu hikayesi üzerine düşülen Shooter dizisi oldukça ilgi çekici bir konuya sahip.
Dizi de en ilgi çeken mottolardan biri olan bir keskin nişancının birini vurma şekilleri oldukça ilgi çekti.
Bir kurşun bir insanı 3 yolla öldürebilir denilen motto şu şekilde. İlk olarak kurşun senin damarlarına isabet ederse kay kaybedeceğin için 10 dakika ile 20 dakika arasında bir vaktin var demektir. İkinci olarak göğsüne veya karnına gelecek bir kurşun iç organlarını hatta kalbini parçalayabilir bu da kan basıncının sıfıra inmesine yol açacaktır. Son olarak kesin ölüm yani kafadan isabet edecek olan kurşun. Kafanızdan isabet edecek olan kurşun herhangi bir zamana ihtiyaç duymadan sizi öldürebilir.
Genel olarak insanların ölümlerinin de anlatıldığı Shooter dizisi bir keskin nişancının hayatını oldukça ilgi çekici bir şekilde anlatıyor. Emekli olmasına rağmen keskin nişancılık yakasını bırakmayan Bob Lee Swanger yapacağı son bir görev ile keskin nişancılık hayatına son verecektir. Ama bu görev hiç de kolay olmayacaktır. Bob’un son görevi Amerikan başkanını öldürmektir.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye