Yabancı Dizi Haberleri

Shut Eye 2.Sezon Onayını Aldı

Hulu üzerinde yayın hayatına başlayan Shut Eye sevenlerine müjdeli haber geldi. Bilindiği üzere dizi ilk olarak 8 Aralık 2016 tarihinde yayınlanmaya başlamıştı. Başrollerini Jeffrey Donovan, KaDee Strickland (Private Practice), Susan Misner (The Americans), Emmanuelle Chriqui (Entourage), David Zayas (Dexter), Isabella Rossellini (Alias), Angus Sampson (Fargo) gibi isimlerinin üstlendiği dizi komedi ve dram türünde en sevilenler arasında yer alıyor. Shut Eye dizisinin yapımcılığını Tracers filminin de yapımını üstlenen Amerikalı Les Bohem yapıyor. Bilindiği üzere dizi 8 Aralık’ta yayınlanmaya başlanmış ve ilk sezonunda 10 bölüm yayınlanmıştı. Dizinin yapımcılarından gelen haber sonrası sevenlerine müjdeli haber geldi. Buna göre Shut Eye, Hulu tarafından 2.sezon onayını aldı.Shut Eye 2.Sezon

THE SHUT DİZİSİNİN KONUSU NEYDİ?

Dizide ise başarısız bir sihirbazın hayatı anlatılıyor. Charlie Haveford falcılık ve kahinlik yaparak geçimini sağlayan bir dolandırıcıdır. Bir kızın erkek arkadaşı tarafından hipnoz seansında kafasına aldığı darbe sonrası hayatı değişmeye başlıyor. Bir anda farklı bir role bürünen ve her şeyi sorgulayan Haveford, önceki hayatını değiştirmeye karar verir. Bu darbe sonrası tüm yaşamında ciddi değişiklikler olacaktır. Ayrıca Charlie artık bazı gerçek ve temel hakikatleri da görmeye başlayacak. Dizinin başrolünde ise en son Fargo dizisinde oynayan Jeffrey Donovan yer alıyor. Drama türünde oldukça beğenilen Shut Eye, 2.sezonda da yine izleyicileri ile buluşacak. Dizinin 2.sezonunun da ilk sezon gibi 10 bölüm olması planlanıyor.

İlk olarak 8 Aralık tarihinde yayın hayatına başlayan Shut Eye, Death, The Hanged Man, The Fool, The Tower – Reserved, The Magician, Judgment, Two of Swords, Five of Cups, Wheel of Fortune ve Ace of Swords bölümleri ile izleyici karşısına çıkmıştı.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close