Aksiyon DizileriGizem DizileriYabancı Dizi Türleri

Somewhere Between Dizi Konusu IMDb: 7,8

Amerika Birleşik Devletleri merkezli televizyon kanalı ABC yeni drama dizisi Somewhere Between dizisini geçtiğimiz sene sonlarına doğru duyurmuştu. Dizinin 2017 yılında ekranlara gelmesi bekleniyor. Bilindiği üzere kanal, 1 sezon için 10 bölüm onayını vermişti. ABC’nin yaz dönemi dizilerinden Mistresses iptal edilmişti. Bunun üzerine boşluğu doldurmak isteyen kanal, yeni dizisi Somewhere Between’in çekimlerine devam ediyor. Somewhere Between’de ise bizleri TV dünyasından alışık olduğumuz insanlar karşılıyor.

Dizinin konusu ise okunduğu andan itibaren ilgi uyandırmaktadır. Bir anne kızının ne zaman ne nasıl öldürüleceğini önceden bilmektedir. Ancak bilinmeyen bir şey var ki o da kızını kimin öldüreceğidir. Dizinin detaylı konusuna inecek olursak; Laure Price adındaki anne aslında akıl sağlığı yerinde düzgün bir insandır. Ancak bu anne kızının gelecekte nasıl ve ne zaman öldürüleceği hakkında bilgi sahibidir. Anne bu konuda elinden geleni yapsa da kaderin karşısında yapacağı pek bir şey yoktur. Kızı Serena’nın değiştirilemez kaderi ise anneyi dehşete düşürmektedir. Anne ise kızının katilini bulmak için elinden geleni yapacaktır.

DİZİNİN EKİBİNDE KİMLER BULUNUYOR?

Yeni yılın ilk aylarında Kanada’nın Voncouver kentinde dizinin çekimlerine başlandı. Dizinin yazarı ve yapımcısı olarak da Legend of The Seeker, Taxi Brooklyn ve Brother & Sisters’tan tanığımız Stephen Tolkin görev yapıyor. Dizinin yapımcılığını ise Kanada merkezli yapım şirketi Thunderbird Entertainment üstlenmektedir. Yürütücü yapımcı olarak da Joseph Broido ve Ivan Fecan görev yapacak.

Dizideki oyuncular tam olarak netleşmemekle birlikte; dizinin oyuncu kadrosunda Devon Sawa veLaura Price rolünde Paula Patton’un bulunacak

Bilindiği üzere Dewon Sawa’yı The CW’nun Nikita’sı dizisinde Sam Matthews rolü ile izlemiştik. Aktör dizinin kadrosuna yer alarak doğaüstü, gerilim ve gizem türünde Paula Patton’un rol arkadaşı oldu. Sawa ise katıldığı bu proje sayesinde kendisini bu ilginç hikayenin içerisinde bulacak.

SOMEWHERE BETWEEN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Thunderbird Entertainment ve ITV Studios America tarafından yapımı üstlenilen Somewhere Between dizisinin bu yaz döneminde ABC ekranlarında yayınlanması planlanıyor. Dizinin hikayesi ise ilgi görmeye devam ediyor.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye