Yabancı Dizi Haberleri

Son Amerika Başkanlık Seçimi Dizi Oluyor!

Geçen kasım ayında gerçekleşen dünyanın anlık olarak takip ettiği ve büyük bir sürprize yol açan seçimler Amerika da dizi oluyor. Amerika Başkanlık Seçimleri Ryan Murphy tarafından dizi haline getirileceği uzun zamandır tartışıla gelen bir konu oldu. Ortalıkta oldukça fazla bilgi kalabalığı olan dizi için bazı iddialar American Horror Story’nin teması bile olabileceği yönünde idi. Anlaşılan Amerikalılar için bir nevi kabusu andıran bu seçimlerin dizisini kimin üstleneceği konusunda son olarak HBO ortaya çıkarak dizinin hazırlığında olduklarını duyurdular.
2012 senesinde Emmy kazanan Sarah Palin’in 2008 seçimlerine olan etkisini ele alan Game Change’in yapımcılarının kadrosunun elinden çıkacak olan dizinin isminin ve kadrosunun henüz belli olmaması kafa karıştırırken, sloganın dizi konusunun ne olacağına dair oldukça açık ipuçları verdiği kesin.

Tüm Zamanların En Büyük Politik Hayal Kırıklığı
Başkan Donald Trump’ın “Yeniden büyük Amerika” sloganına karşı dizi için açıklanan slogan ortalığı birbirine katacak gibi duruyor.
Amerika Seçimleri Amerikan halkın bir kesiminde büyük bir hayal kırıklığına yol açmış ve kasım ayından bu yana ülkede büyük çapta olaylar meydana gelmişti. Seçimlerin iptal edilmesi bile bir ara söz konusu haline gelmişti. Halkın büyük bir kesimi sokakları doldurup seçimleri protesto etmiş, iki tarafın taraftarları sürekli birbirleri ile çatışmaya girmiş olaylarda insanlar yaralanmıştı.

Dizinin yapımcıları arasında hepimizin tanıdığı sürpriz bir isim var.
Dizinin yapımcılığını Tom Hanks ve Gary Goetzman üstlenecek, yönetmen koltuğunda ise Jay Roach olacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Len Amato “Mark Halperin ve John Heilmann ile yeniden çalışacağımız için çok heyecanlı ve mutluyuz. Eminim bu yapım modern Amerika Politikasına kendine özgü bir katkı da sağlayacaktır.” Dedi.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye