Yerli Dizi Haberleri

Söz Dizisi İzleyenleri Kendine Hayran Bıraktı !

Söz dizisinin daha yeni başlaması ile büyük bir izleyici kitlesini kendisine çektiğini görüyoruz. Türkiye’nin içeride ve dışarıda düşman topluluğu ile mücadelesine değinen dizi her hafta yeni bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitliyor. Bu hafta 6. Bölümü yayınlanan Söz dizisinin dram ve mizahi türünde ilerleyen konusu ile dikkatleri üzerine çektiği, yeni bölümlerde daha çok izleyici kitlesini kazanacağı kesin gözüyle bakılıyor. Ne kadar acımasız olur ise olsun bir Teröriste bile iyi davranan askerlerimizin bu iyi niyetini suistimal eden terör örgütü üyelerinin kaçmak için bir plan kurduğunu gördük.

Bu Haftaki Bölümünde Nefesler Tutuldu !

Teröristler tarafından yaralanan bir askerin rehin düştüğü ve eşinden ayrılmak üzere olduğu durumu izleyenleri duygulandırdı. Eşinin ayrılmaktan vazgeçerek tekrar eve dönmek istemesi belki’de onu sevindirecekti ama o terör örgütlerinin elinde yararlı ve esir düşmüştü. Eşi Ali Haydar‘ın telefonunu arayarak evine döndüğünü söylemek isteyen Fatma bir şok daha yaşadı. Eşinin esir düştüğü teröristler telefonu açarak Ali Haydar’ın öldüğünü söyledi. Üzüntüden ne yapacağını şaşıran yaralı askerin eşi zaman kaybetmeden Karabayır‘a doğru hareket etti.

Reytingleri Zorlayacak gibi Görünüyor !

Her yeni bölüm sonrası daha çok izleyici kitlesine ulaşan Söz dizisi reytingleri zorlamaya kararlı. Tüm kişiler izleyici sıralamasında birinciliği yakalayan dizinin ülkemizin askeri ve düşmanlar ile verdiği mücadeleyi yansıtması izleyenleri etkilemeye devam ediyor. Yönetmen koltuğunda oturan isim Yağız Alp Akaydın, Senaryosunu Ethem Özışık‘ın yaptığı dizinin sosyal medyada’da takipçisi her geçen gün artıyor.

Yeni bölümünde ne gibi gelişmeler olacak, esir düşen ve yaralı olan Asker kurtulabilecek mi ? Kıdemli Üsteğmen olan Yavuz’un Bahar’ı kurtarıp kurtaramayacağı ise bir başka merak konusu oldu. Sosyal medyada #sözver etiketi ile’de büyük paylaşımlara neden oldu. Ülkesine gelecek tüm tehditleri ve zorlukları üstlenen askerlerin yeni bölümde neler yapacağı, hangi operasyonlara katılacağı şimdiden izleyenlerin sorguladığı diğer aramalardan bir tanesi haline geldi.

 

 

Etiketler

Elif Sultan

Yabancı diziler hakkında oldukça meraklı ve araştırmacı bir yapıya sahip bayanım. Diziler hakkında bilgi edinmek ve tüm yabancı dizi severler için paylaşımlar yapmayı seviyor, eğlenerek bu işi yapıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye