Yabancı Dizi FragmanlarıYabancı Dizi Haberleri

SS-GB Dizi Konusu ve Oyuncuları

Güzel bir Mini dizi olarak 5 bölümle 19 Şubat 2017’de yayınlanan yapımın yönetmeni Philipp Kadelbach (birçok Alman film ve mini dizisine yönetmenlik yaptı) yer alıyor. Senaristi, Len Deighton (Cehennem dönüsü (1966), Milyonluk beyin (1967) ve Bullet to Beijing (1995) filmleri yazdı.) Başrol oyuncuları, Aneurin Barnard, Rainer Bock ve Kate Bosworth isimlerinden oluşuyor. Aksiyon, dram konusu ile ekranlarda yer alıyor.

SS-GB Dizi Konusu

1941 yılında Nazilerin 2. dünya savaşında verdikleri mücadeleden sonra İngiliz dedektif Almanya’da işlenmiş olan bir suç ve bir cinayetin peşine düşerek olayın sırrını çözmeye çalışacaktır. Delilleri takip ederek amacına ulaşmaya çalışır ama istemediği bir olay olur ve kendisini işgal alanı olan Londra’da bulacaktır. Ancak araştırmalarını yapmaya devam eder ve olayın sırrını çözmesi hiç ama hiç kolay olmayacaktır.

SS-GB Konusu Fragman

 

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye