Yabancı Dizi Haberleri

Stranger Thing 2. Sezon ile Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor

2016 senesinde en trend diziler içinde yer alan Stranger Thing 2. sezon ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Stranger Thing dizisinin ilk sezonunda yer alan başrol oyuncuları bilindiği gibi çocuklardan oluşuyor. Dizide yer alan çocukların birbirinden yetenekli olması dizinin bu kadar popüler hale gelmesini sağlamıştır. Netfilx kanalı tarafından izleyenler ile buluşan Stranger Thing dizisi ilk sezonu ile SAG Awards tarafından verilen topluluk ödülünü almayı başarmıştır. Dizi böyle mükemmel bir ödül alması sonunda yeni sezonda yayınlanacak bölümler daha çok merak edilecek türden gözüküyor.
Stranger Thing yeni sezon için çekimlerine başlamıştır. Dizi yönteminin yaptığı açıklamaya göre yeni sezon 2017 yılının sonlarına doğru yayınlamaya başlayacak. Son birkaç güne kadar çekimlerine başlanan dizi hakkında ne fragman ne demek görsel yayınlanmamıştı. Beklenen bu iki olay arka arkaya oluşmuştur. Dizinin ilk görseli yayınlanmış ve dizi takipçilerinin dizi hakkında iştahı iyice kabarmıştır. Stranger Thing dizisi hakkında ilk görsel yayınlanınca birçok insan dizinin fragmanının çıkmasını merakla beklemişti. Sonunda Super Bowl aracılığıyla Stranger Thing yeni sezon fragmanı izleyiciler ile buluştu.netflix-stranger-things-season-2-00

Stranger Thing yeni sezon fragmanı yine izleyicileri ekranlara kitleyecek gibi görünüyor. Peki yeni sezon fragmanında neler bizi bekliyor hep beraber göz atalım. Dizinin fragmanının en dikkat çeken kısımlarından biri Dustin, Mike ve Lucas üçlüsünün hayalet avcıları gibi giyinmeleri gibi gözüküyor. Stranger Thing yeni sezonu 1984 yılını anlatacağı ve Hayalet Avcısı filmi 1984 yapımı olduğu için bu üçlünün cadılar bayramı için böyle bir kostüm giydikleri tahmin ediliyor.
Dizide en çok merak edilen konularından biri de görsel de yer almayan Will ve Eleven’ın dizide yer alıp almayacağıdır. Dizi takipçilerinin en çok sevdiği Eleven yani Millie Bobby Brown ve Will karakterini canlandıran oyuncu Winona Ryder’da yeni sezonda rol almaya devam edecek. Dizinin fragmanının çıkmasının ardından yayın tarihi de belli oldu. Stranger Thing 2.sezon 31 Ekim 2017 tarihi itibariyle yeni sezonda izleyiciler ile buluşacak. Dizi hakkında çok fazla detay verilmese de izleyecekleri yeni maceralar beklediğini söyleniyor.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye