Bilim Kurgu DizileriDram DizileriYabancı Dizi Türleri

The After Time Dizi Konusu IMDb: 7.0

Amerika Birleşik Devletleri merkezli televizyon kanalı ABC’nin Drama ve Bilim Kurgu türündeki dizisi The After Time, ilgi görmeye devam ediyor. Sinemaseverler ise internet üzerinden genellikle The After Time dizi konusu şeklinde araştırma yapıyorlar. 5 Mart 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan The After Time, şu ana kadar 1 sezon ve 4 bölüm yayınlandı. IMDb üzerinden yaklaşık olarak 1400 oy alan The After Time dizisinin 10 üzerinden 7,0 puanı bulunuyor. Özellikle zamanda yolculuk dizileri büyük ilgi görmeye başladı. Bunun farkında olan ABC kanalı The After Time ile bu serüvene ortak oldu.

The After Time Dizi

Dizinin yönetmenlik koltuğuna ise daha önce Dexter, The Following ve Belalı Oyun yapımlarında yer alan Marcos Siega oturdu. Dizinin senaryosu ise daha önce yazarlık, yönetmenlik ve aktörlük yapan Kevin Williamson’a teslim edildi. Dizinin kadrosuna ise Elliot Villar, Omar Maskati, Will Chase gibi televizyon dünyasının sevilen isimleri yer alıyor. Şu ana kadar 4 bölümü yayınlanan The After Time’ın ilk sezonu 12 bölüm sürecek.

The After Time Dizi

Bir bilim kurgu yazarı zamanda yolculuğa çok meraklıdır. Bir süredir büyük çalışmalar yapan yazar, sonunda istediği makineyi üretebilir. Arkadaşı Doktor Jack’a icadı gösterdiği sırada kapıya polisler gelmektedir. Bir kadının bıçaklandığı ve soyulduğu şüphelisinin ise Jack olduğu belirtilmektedir. Arkadaşı zaman makinesini kullanarak oradan kaçmaya çalışır. Bir anda kendisini gelecekte bulmaktadır. Her şeyden kaçarak yeni bir hayata başladığını düşünen katil, farklı olaylar yaşayacaktır. Griffin Monroe ise bu hatanın kendisi tarafından ortaya çıktığını düşünür. Kendisi de zamanda yolculuk yaparak katil arkadaşı Jack’i yakalamaya çalışacaktır. Zamanda yolculuk yapan Monreo, bir anda kendisini modern çağın içinde bulmaktadır. Burada kendine yeni dostlar edinen Monreo, katil Jack’i yakalamak için ellerinden geleni yapacaktır.

Öte yandan IMDb’de yapılan yorumlarda dizi beğeni almaya devam ediyor. Her ne kadar sıradan zamanda yolculuk hikayeleri konu edilse de oyuncuların performansından dolayı dizinin beğeni topladığı belirtiliyor. ABC’de yayınlanan dizinin 2.sezon oynanıp oynanmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye