Yabancı Dizi Haberleri

The Big Bang Theory’nin Spin-Off’u Jim Parsons Değerlendirdi

En iyi komedi dizilerinden birisi olan The Big Bang Theory dizisinin harika işler çıkardığını hepimiz biliyoruz. Dizinin oldukça büyük hayran kitlesi son on yıldır aralıksız artar iken, dizinin gidişatı ve başarısı ile ilgili yeni açıklamalar geldi. Sheldon Cooper yeni bir dizi ile karşımıza geleceğini duyurmuş, dizinin çocukluğu ve yaşantısından esinlenerek hazırlanacağı bilgisini’de vermişti. Başarılı oyunculuğunu yıllardır oynadığı The Big Bang Theory dizisinde kanıtlayan Jim Parsons, yeni dizi hakkında görüşlerini Entertainment Weekly’ye aktardı.

Ünlü oyuncu Parsons, usta oyuncuların ve yönetmenlerin konuyu çok gerçekçi bir dil ile anlattığını ve bu güzel dizi hakkında değerlendirme yapmamak ayıp olurdu, şeklinde açıklamalar yaptı. Yeni projesi olan spin-off ile’de adından söz ettirmek isteyen Parsons, kesinlikle konusu ve yönetmenlerin yazacağı senaryolar ile The Big Bang Theory’ gibi izleyici kitlesi olacağını’da sözlerine ekledi.

Big Bang dizisinde yer alan oyuncuların bu projeye dahil olacakları hakkında kesin bilgi vermez iken, ilerleyen zamanlarda dizinin diğer kahramanları hakkında bilgiler paylaşabileceğini, şu an için çok erken olduğunu sözlerine ekledi. Oldukça başarılı bir dizi ile 10 yıldır ekranlarda yer alan ve izleyiciler tarafından karakterinden çok sık söz edilen Parsons, yeni dizi ile’de şöhretini arttıracak, yeni bir başarılı dizide rol almanın izleyicilere güzel yabancı dizi daha kazandıracağı görüşündeyiz.

Etiketler

Elif Sultan

Yabancı diziler hakkında oldukça meraklı ve araştırmacı bir yapıya sahip bayanım. Diziler hakkında bilgi edinmek ve tüm yabancı dizi severler için paylaşımlar yapmayı seviyor, eğlenerek bu işi yapıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye