Yabancı Dizi Haberleri

The Bing Bang Theory’e Spin Off

Sitemizde günlük olarak sizlere haberler veriyoruz. Bugün de harika bir haberle karşınızdayız. Bu bazılarınızın hoşuna gitmeyebilir, ama yeni bir dizi her zaman iyidir bize göre 🙂
Kulağımıza gelen son haberlere göre, çoğumuzun da bildiği, harika ve etkileyici, CBS’in en önemli dizilerinden olan The Big Bang Theory isimli diziye oldukça benzeyen bir dizi yakında geliyor. Senaristlerin konular bulamayıp, yeni şeyler üretmek ve kurgulamak yerine, zaten hali hazırda oldukça izlenen ve beğenilen dizilere benzeyen yeni diziler tasarladığını ve bunu uzun süredir yapan senaristlerin de bulunduğunu hepimiz biliyoruz 🙂 The Big Bang Theory de sizin de bildiğiniz gibi oldukça güzel ve ”tutmuş” bir film. Bundan dolayı da aslında biz bu habere pek de şaşırmadık. Bunu yapan yapımcı ise TBBT.
Sheldon Cooper’ın çocukluğunu ve geçmişini anlatacak yeni dizinin yapımcısı ise iki kişi. Bunlar Chuck Lorre ve Steven Molaro. Dizinin konusu ise Doğu Texas’ta geçecek. Dizinin büyük bir kısmı ise Sheldon’ın dokuz yaşında liseye gittiği günlerini konu alacak. Dikkat çeken bir diğer bilgi ise şu oldu : Hikayeyi anlatacak kişi Sheldon Cooper, yani Jim Persons. Ama bu olay sadece bölüm başlarında olacak.
Dizide Sheldon‘un küçüklüğünü Iain Armitage oynayacak. Oldukça yetenekli ve usta bir oyuncu :). Oyuncu kadrosuna ayrıca şöyle bir göz atacak olursak da Montana Jordan, Raegan Reyord, Lance Barber ve Zoe Perry de var.
Bing Bang’ın yapımcısı Molara, ilk bölümün senaryosunu tamamladı. Kulağımıza gelen diğer haberlere göre ise dizi bu ay içerisinde çekilmeye başlanacak. Dizinin ne zaman yayınlanacağı hakkında bir bilgi ise elimize henüz ulaşmadı. Ama tahminlerimiz 2017-2018 sezonunda.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Yunanistan nakliye