Yabancı Dizi Haberleri

The Crown 2.Sezon Onayı Aldı

Geçtiğimiz sene Altın küre ödülleri içinde en iyi drama ödülünün sahibi olan The Crown dizisi ikinci sezonuyla ekranlara dönüyor. İlk sezonunda 10 bölüm yayınlanan dizi de yeni sezonda birkaç yeni aktör ve aktris eklenmesi gündeme geliyor. İlk sezonunda Kraliçe Elizabeth’in tahta geçmesini, 2.dünya savaşını ve o dönemde olan olayları izleyicilerle buluşturan The Crown dizisi yeni sezonda da izleyicileri ekranlara kitleyecek konuları aktaracak. İkinci sezonda The Crown dizisinin oyuncu kadrosuna Dexter filmi ile ün kazanmış olan iki büyük isim ekleniyor. Diziye Michael C. Hall ve Jodi Balfour ikilisi eklenmesi kararlaştırılmıştır. Michael C. Hall dizide eski Amerikan başkanı olan John F. Kennedy karakterini canlandıracak. Bildiğiniz gibi John F. Kennedy Amerikan başkanı iken suikast sonucunda hayatını kaybetmişti. The Crown dizisine yeni giriş yapan diğer oyuncu Jodi Balfour ise Jackle Kennedy karakterini canlandıracak.the-crown-netflix-queen-elizabet
Michael C. Hall uzun süredir ekranlarda yer almıyordu. Netfilx kanalının bir senelik dizisi The Crown ilk sezonunda izlenme rekorları kırması ve aldığı muhteşem ödül ile yeni sezonda da dünyanın birçok yerinde milyonlar tarafından izlenecek gibi gözüküyor. Dexter dizisi ile insanların aklına kazınan Michael C. Hall sayesinde dizinin izlenme oranı bir hayli artacağı ön görülüyor. John F. Kennedy gibi önemli bir karakteri canlandıracak olan Michael C. Hall dizinin en fazla beğenilen karakterli arasında yer alacak gibi gözüküyor. Michael C. Hall kariyerine bakılınca Dexter dizisinin yani sıra Siz Feat Under dizisindeki rolüyle büyük beğeni kazanmış ve milyonlar tarafından tanınmıştı. Michael C. Hall yeni dizisinde de izleyenlerin hafızlarında yer edinecek gibi gözüküyor.
İlk sezonunda politik aynı zamanda dramatik sahnelere yer veren The Crown dizisi ikinci sezonda da bu tür konulara yer verecek gibi gözüküyor. Yeni sezonun ne zaman başlayacağı hala belirlenmese de The Crown dizisinin ikinci sezonunun konusu az çok belli olmuştur. Dizinin yeni sezon senaryosunda bundan tam 57 yıl öncesini yani 1960’lı senelerde yaşanan İngiltere ülkesinin Mısır’daki yapmış olduğu savaşı konu edinecek olan dizi o dönemin Başbakanı Harold Macmillan dizinin ilgi çekici karakterli arasında yer alacak. 1960’lı yılların en büyük kişilikleri arasında yer alan John F. Kennedy’nin hayatını ve yaşadıklarını da dizinin birçok bölümünde anlatılması başta Amerika vatandaşları olmak üzere birçok kişinin vazgeçilmez dizisi The Crown olacak gibi gözüküyor.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Yunanistan nakliye