Yabancı Dizi Haberleri

The Inhumans Dizisinde Yer alacak İİk Oyuncu Belirlendi

Dünyanın birçok yerinde beğeniyle izlenen Marvel yapımı filmler oldukça beğeniyle izleniyor. Marvel yapım şirketi yine yeniden güzel bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Çizgi dizi ekranlarından beyaz perdeye taşınacak The Inhumans oyuncu kadrosunda yer alacak ilk oyuncuyu belirledi. Game Of Thrones dizisi ile ün kazanan İwan Rheon bu efsanevi dizide yer alacak ilk isim oldu.

İwan Rheon bilindiği gibi Game Of Thrones dizisinin ikinci sezonunda diziye dahil olmuş ve 6. Sezona kadar kötü adam rolünde yer almıştır. Bu dizide Ramsey Bolton isimli karakteri canlandıran İwan Rheon kötü adam olduğu için izleyenler tarafından nefret edilmiştir.

Marvel şirketinin yapımını üstlendiği dizinin ilk dev oyuncu transferi olan İwan Rheon hakkında Marvel yönetimi adına Jeph Loeb bazı açıklamalarda bulundu. The Inhumans dizisinde kötü adam ihtiyacını karşılamak için bu rolü en iyi şekilde yapabileceğine inandıkları ve İwan Rheon’un bu konudaki yeteneklerine güvenliğini ifade eden Jeph Loeb aynı zamanda İwan Rheon’a sahip oldukları için şanslı olduklarını söyledi.

The Inhumans dizisi fantastik, dram ve aksiyon kategorilerinde ekranlara gelecek. Dizi geçtiğimiz yaz aylarında 2018 yılında gösterime gireceği konusunda bir açıklama yapılmış daha sonra ise 2019 yılına alındığı ifade edilmiş sonrasında ise The Inhumans dizisinin iptal edildiği söylendi. Bu haber ile hayal kırıklığına uğrayan izleyiciler daha sonra alınan karar ile tekrar çalışmalara başladığı haberi ile heyecanlandı. The Inhumans dizisi Black Bolt ve kraliyet ailesi ile alakalı olan ve daha önce duyulmamış hikayeleri ekranlara yansıtmaya çalışacak. The Inhumans dizisi ilk iki bölümü dev şirket IMAX yardımıyla sinemada gösterime girecek. Ayrıca oyuncu kadrosunda yer alan İwan Rheon, kralın zeki ve çevik kardeşi olan Maximus karakterine can verecek.

 

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye