GenelYabancı Dizi Haberleri

The Mandalorian 3. Sezon Çok Yakında

The Mandalorian 3. Sezon için artık bekleyiş son hızı ile devam etmektedir. Dizinin bu sezonu ise çok yakın bir sürede yayımlanacaktır. Şu anda yeni bölüm hazırlıkları yapılmaktadır. Jango ve Boba Fett gibi Mandalorianlı bir savaşçı olan yalnız bir silahşorun öykümü? desem, maceramı? desem, artık dizi o kadar güzel ki, onu anlatmaktadır. Yabancı diziler arasında en iyilerden birisi olan The Mandalorian 3. Sezon 1.Bölüm, çok kısa zaman içinde ekranlara gelecektir.

Jon Favreau 2.Sezon’dan sonra ekibini hemen topladı ve harekete geçerek 3.sezon hazırlıklarını yapmaya başladı. Bu sezonun bir an önce çıkması ve izleyici ile buluşması için gerekli olan tüm hızlandırmaları yerine getirmek için çabalamaya başladı. The Mandalorian, dizisinin salgın nedeni ile bu kadar uzadığı biliniyor ama, dizi pek bu konudan etkilenmeyecek gibi duruyor. Bakalım yeni sezon ne zaman yayımlanacak? büyük ihtimal ile bu sene sonuna doğru yada 2021 yılının ilk aylarında ekranlarda olacaktır.

Jon Favreau, şu anda 3.sezon senaryolarını nerede ise bitirmek üzere, şu anda yazılıyor ve bir an önce hayata geçirmek için çaba harcamaya devam ediyor. Dizi sevenleri çok olduğundan dolayı, yönetim ekibi bu çalışma için gerekli olan tüm işlemleri hızlı bir şekilde yapmaya devam ediyor. Henüz Disney+ bölümünden bu dizi hakkında bir bilgi gelmemiştir. Ancak en kısa zaman içerisinde buradan ben sizlere gerekli olan tüm bilgileri paylaşmaya devam edeceğim. Yeni sezon hazırlıkları ve daha fazlası için beni takip etmeye devam edin.

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye