GenelYabancı Dizi Haberleri

The Mandalorian Daha Heyecanlı Olacak?

2019 senesinin son demlerinde Disney + platformunun ilk orijinal dizisi olarak karşımıza çıkan Star Wars dizisi The Mandalorian, ikinci sezonuyla Ekim ayında hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Yaklaşık 40 senedir fanların en beğendiği sinema ve dizi oluşumları arasında yer edinen Star Wars evreninin son dönemlerdeki dikkat çekici işlerinden birisi olan The Mandalorian, özellikle de Bebek Yoda karakteriyle çok daha dikkat çekici bir diziye dönüşmüştü. Her ne kadar bir kesim tarafından çok verimli ve senaryosuz olarak nitelendirilse de, son dönemlerin en başarılı Star Wars atmosferi olduğu vurgulanan dizinin yapımcılarında da önemli açıklamalar geldi. 

Salgın Öncesi Çekilmişti

Dizinin hem yönetmenlik hem de yapımcılığını yürüten John Favreau tarafından gelen açıklamada, dizinin ikinci sezonunda çok daha dolgun bir senaryo ve heyecanlı aşamaların yaşanacağı belirtiliyor. Covid – 19 pandemisi öncesinde çekimleri sona eren ve özellikle de bu süreçte kurgu aşamaları son bulan dizinin, bu açıklamayla birlikte çok daha dikkat çekici bir konum kazanması bekleniyor. Başrolünde Javier Pena’nın oynadığı The Mandolarian, Ekim ayında Disney +’da izleyicisinin karşısına çıkacak. 

Etiketler

Uğur Kartal

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye - sesli chat