Aksiyon DizileriDram DizileriKorku DizileriMacera Dizileri

The Originals – İmdb Puanı 9.9

The Originals dizisi 2013 yapımı bir ABD dizisidir. Bir vampir ailesinin hayatını anlatan yabancı dizinin sürükleyici konusu izleyenleri büyülemeyi başarmıştır. Dizide vampir ailesinin yıllarca önce bir birlerine verdiği ayrılmama ve bir birlerini koruma sözü ile hayatlarını beraber geçiren vampir ailesinin hayat hikayesinden kesitler dizide izleyicilere sunuluyor. Kendilerine karşı bir tehdit oluştuğunu öğrenen ailenin bu duruma önceden müdahale ederek yıllar önce verdiği sözü yerine getirmeye başlamışlardır. New Orleans’ta kendilerine zarar vermek için bir araya gelen oluşumun haberini alan aile, kendilerine karşı tehdit olacak olanları yok etmek için girişime başlarlar.

Klaus’un kafasındaki bazı çıkmaz yola sokan sorular, onu New Orleans’ta insanlığın ve doğa üstü varlıkların tamamından daha güçlü olan, şehrin eski bir koruyucusu, aynı zamanda çırağı olan Marcel’e gitmesini sağlamaktadır. Öğrendiği bilgiler doğrultusunda bir kurt kız Hayley’de kayıp ailesini bulmak için oraya gelmiş ve Sophie isimli tehlikeli ve zeki bir cadının eline tutsak düşmüştür. Marcel’in Klaus’u kışkırtıp tüm güçlerini hükmetmek için saldırıya geçmesi ile tansiyon daha çok gerilecektir. İlerleyen ve gelişen olaylar sonucunda bazı tehlikeli cadılar ile anlaşma yapmak zorunda kalırlar ve arkası bitmeyen olaylar bir birini kovalarlar.

Dizide rol alan oyuncular: Joseph Morgan, Phoebe Tonkin, Daniel Gillies, Danielle Campbell, Charles Michael Davis, Claire Holt, Leah Pipes, Riley Voelkel, Yusuf Gatewood, Steven Krueger, Daniella Pineda, Callard Harris, Karen Kaia Livers usta oyunculukları ile izleyenleri mükemmel bir dizi keyfi sunmayı başarmışlardır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise Matthew Hastings, Jeffrey G. Hunt, Chris Grismer yer almıştır.

Senaryosunu: Julie Plec, L.J. Smith, Marguerite MacIntyre üstlenmiştir.

Etiketler

Cengiz Sağlam

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye