Yabancı Dizi Türleri

This Is Us (2016) Dizi Konusu– IMDB Puanı 8.9

Komedi ve dramayı harmanlayan yeni dizilerden olan This is Us oldukça kaliteli bir dizi ayrıca izleyicilerden de tam not almış olmalı ki imdb puanı oldukça yüksek. Dizide doğum günü aynı olan bir grup insan anlatılmış. Rebecca ve Jack çifti üçüz beklemektedir. Hastaneye gitmişlerdir. Randall ve eşininse 2 çocuğu vardır. Maddi olarak gayet iyi durumdalar ve hayat standartları yüksek. Kate ve Kavin ise ikiz kardeş fakat ikisi de problemli. Kate obezken, kavin popüler olmasına rağmen işini sevmiyor. Her yönden farklı karakterleri bir araya getiren dizide bu karakterlerin iş sosyal hayat ve evdeki yaşantılarını izleyeceğiz. Samimi senaryosu ve her şeyin dozajının korunmuş olması diziyi çekici ve kaliteli yapmış.this-is-us-chicago-fire
This is Us basit bir aile dizisi değil. İnsanı kısa sürede kendine bağlıyor. Bunu hem karakterlerin günlük hayatı ile hem de problemleri ile yapıyor. Geçmişle ilgili alıntılarda şaşırtıcı. Ayrıca dizide çok ilginç ummadık şeylerin olması sizi ekrana bağlayacak.
Dizinin atmosferi de oldukça güzel. Kalıplaşmış değil. Karakterlerin yerine kendinizi koyabiliyorsunuz. Kadroda tam yerinde. Karakterlerden bahsedecek olursak:
Jack ve eşi Rebecca dan ilk başta bahsettik o yüzden onları es geçiyoruz.
Kate oldukça kilolu obez bir insan ve özgüveni yerlerde. Kilo vermeyi çok deneyip başaramamış. Yeni yaşında bir kez daha denemek istiyor ve hayatına yeni birisi giriyor.
Kevin Kate’in kardeş. Kendisi ünlü bir aktör ama oynadığı diziden memnun değil daha farklı şeyler arıyor.
Randall ve eşi Beth Dizinin siyahî çifti. Bu karakterlerin ortak noktası hepsi aynı anda 36 yaşına giriyor. Bu dizi fragmanları milyonlarca kez izlenmiş çok popüler bir dizidir. Oyunculardan bahsedecek olursak Jack’i Milo Ventimiliglia, Rebecca’yı Mandy Moore, Randall’ı Sterling Brown, Kate’i Chrissy Metz ,Kevin’i ise Justin Hartley, Beth’i ise Susan Kelechi Watson canlandırıyor.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye