Yabancı Dizi Haberleri

TRUE DETECTIVE 3. SEZONU İLE EKRANLARA DÖNECEK Mİ?

Daha başlangıç jeneriği ve müziği ile izleyicide merak uyandırmayı başaran, HBO‘nun en sevilen yapımlarından biri olan True Detective, şu ana kadar farklı konu ve oyuncular ile yayınladığı başarılı 2 sezonundan sonra her sene ertelenen 3. sezonu ile izleyicilerini büyük bir beklentiye soktu.

Dizinin yaratıcısı ve senaristi olan Nick Pizzolatto, geçen haftalarda verdiği son röportajında dizinin henüz bitmediğini ve 3. sezonun geleceğini söyledi. Tarih vermeyen yapımcı, izleyicilerin beklentilerinin çok büyük olduğunu bildiğini ve bu beklentiyi karşılamak ve dizinin adına yakışır bir senaryo hazırlanmadan çekimlere başlamayacağını belirtti. İzleyiciler tarafından oldukça heyecan verici olan bu iddia, tarih vermemesi açısından da üzüntüyle karşılandı.true-detective-season-3

HBO cephesi diziyi henüz resmi olarak bitirmemesine rağmen yeni sezon hakkında  resmi açıklama yapmaktan da uzun süredir uzak duruyor. Geçtiğimiz aylarda ilk sezonun başrollerinden olan Matthew McConaughey son röportajlarından birinde eğer başarılı bi senaryo gelmesi halinde 3. sezonda oynayacağını açıklamış ve dizinin fanlarında yeni sezon heyecanını alevlendirmişti.

Dizinin geleceği henüz belirsizliğini korurken, yapılan “yeni sezon gelmeyecek” iddialarını yalanlayan HBO, her açıklamasında izleyicilerde yeni sezon heyecanı uyandırmasına rağmen şu ana kadar 3. sezonu kesinleştiren bir açıklama yapmadı. İzleyicileri sürekli merakta bırakan HBO kanalının 3. sezon çıkacağına dair resmi açıklamasının olmamasına karşın çıkmayacağına dair de bir açıklamada henüz bulunmadı.

Dizinin konusu gibi geleceği de gizem doluyken, seyircilerin kafasında bir çok soru işareti oluşuyor bunlardan biri de önümüzdeki sezonda hangi oyuncular oynayacak ve önceki sezonlardan görmeye alışık olduğumuz isimleri tekrar dizide görebilecek miyiz? Bu sorunun cevabını aslında yukarıda Matthew McConaughey‘nin röportajından kestirebiliyoruz. Önceki sezonlardaki oyuncular başrol oynamasalar dahi dizi içerisinde konuların kesiştiği yerlerde konuk oyuncu olarak yer alabilecekleri söylenmekte. Düşük bir ihtimal olarak bakılsa da ilk sezon başrolü olan ve oyunculuğu ile dizide adeta parlayan Rutin Cohle karakterinin bir başka dava hikayesinin konu alınacağı bir 3. sezon görebileceğimiz haberleri de geliyor. Oldukça heyecan verici olan bu haberler kesinlik kazandığında sizlerle tekrar sitemizde paylaşacağız.

 

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Yunanistan nakliye