Yabancı Dizi Haberleri

Umbreakable Kimmy Schmidt 3. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Umbreakable Kimmy Schmidt dizisi tahmin edebileceğiniz yayın platformu Netlix ekranlarında izleyicilerle buluşmuş ve büyük beğeni kazanarak büyük kitlelere ulaşmış bir yabancı dizi. Komedi türünde bizlerle bulaşan bu dizinin yapımda büyük emeği olan Robert Carlock ve Tina Fey isimlerinin dizinin bu denli büyümesinde büyük emek sahibi olduğunu belirtmeden geçemiyoruz. Bu isimler 30 Rock ile büyük ilerleme katetmiştir ve Tina Fey’in senaristliğini üstlenerek kaleme alan bu isimler hikayenin oyuncuları arasında da yer almaktadır. Bununda yanı sıra 30 Rock ödüllerinden de nasibini aldılar. Altın Küre ve Emmy ödüllerinin yapımcıları Umbreakable Kimmy Schmidt yapıtında da müthiş bir sonuç aldılar. Yani yapımcılar mümkün olduğunca başarılı isimler. Yapımcıları övdükten sonra geçelim diğer konulara.

Dizinin oyuncu kadrosunda da yapımdaolan başarı devam etmekte. Bu başarılı isimler yeni sezonda da bizlerle birlikte. Emmy ödülüne sahip olmaya iki kez hak kazanan Carol Kane isimli arkadaşımız Taxi ve Gothom yapıtlarında da bir hayli dillerde dolaşmıştı. Bu isim Umbreakanle kimmy Schmidt 3. Sezon ile birlikte karşımıza tekrar çıkacak. Bu ismin bu yapıtta yer alması filme bir hayli katkı sağlayacaktır. Merakla beklenen dizinin yeni sezonunun yayınlanma tarihide bir o kadar merak konusu. Netflix aracılığıyla ekranlardaki yerini alacak olan dizinin tüm bölümleri tek seferde yayınlanacak.Umbreakable Kimmy Schmidt 3. Sezonu

Merakla beklenen tarih 19 Mayıs Cuma günü. Tek seferde bitirebileceğimiz dizinin müthiş sezonu bu tarihte bizlerle birlikte. Tarih kadar konuşulan bir diğer konuda filmin fragmanı. Yeni sezonda ek oyuncularında yer alacığının habercisi olan fragmanda teknik ekibin emeği de oldukça fazla. Umbreakanle kimmy Schmidt 3. Sezon Fragmanı merak duygumuzu bir hayli körükledi. Teknik ekibin amacı da buydu zaten.

Ortalama olarak 30 dakikalık bölümler ile karşımıza çıkan dizi için geri sayım başladı ve yaklaşık olarak 2 ay gibi bir süre sonra merakla beklediğimiz diziye kavuşacağız. Carol Kane ile birlikte mükemmel bir güldürü şov niteliğinde olan dizinin 3. Sezonunun yayınlanması ardından bu başarının 4. Sezonun da habercisi olduğunu belirtmekte fayda var.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye