Yabancı Dizi Haberleri

Victoria Dizisi Artık BluTV ‘de

Son zamanlarda online platformlarda yaptığı hızlı çıkış ile dijital ortamların en etkili ismi olan BluTV birçok yabancı ve ünlü diziyi yayınlayarak ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. BluTV yönetimi tarafından yapılan son açıklamalar sonucunda dizi severleri heyecanlandıran yeni bir dizi haberi yapıldı.

Yabancı dizi sektöründe başarılı ve heyecan dolu dakikalar yaşatan Victoria dizisi artık BluTV üzerinden izlenebilecek. İlk sezondan başlayacak olan Victoria dizisinin ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan diziyi merak eden birçok insan bulunmaktadır. Victoria dizisi ilk sezonu 8 bölümden oluşan bir dizi olarak biliniyor. BluTV bu önemli dizinin yanı sıra birçok yerli ve yabancı baş yapıtları izleyiciler ile buluşturarak adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Victoria Dizisi

Victoria dizisi birinci sezonu sekiz bölüm gibi kısa bir sezondan oluşuyor olsa da dizinin bölümleri insanları büyüleyecek türden bir dizi oldu. Değişik bir hikayeyi anlatan Victoria dizisi izleyenleri ekran başına kitleyecek gibi gözüküyor. Victoria dizisi konusuna bakılınca ülke olarak sıradan bir güne uyanan zanneden vatandaşlar bugünün sıradan bir gün olmadığının farkına geçte olsa varıyor. Normal bir vatandaş olan Victoria o sıradan olmayan güne ülkenin kraliçesi olarak uyanıyor. Victoria dizisi ülkenin yeni kraliçesi olan Victoria’nın başından geçen ilginç aşk serüvenini ve daha sonra politik konulara yer verilen bir hikayeyi konu alıyor. Victoria dizisi yeni gösterim platformu olan BluTV üzerinden de binlerce kişinin ilgisini çekerek binlerce izlemeye ulaşacağı tahmin ediliyor.

Victoria dizisinin bu kadar izlenmesinin nedeni muhtemelen sahip olduğu oyuncu kadrosudur. Doctor Who gibi ünlü bir dizide yer alan Jenna Coleman (Victoria) ve Rufus Sewel ile birlikte birçok İngiliz sinemasının önemli ismi dizide yer alıyor. Bu kadar kaliteli bir oyuncu kadrosuna sahip olan Victoria dizisi ilk sezonu ve ilk bölümü ile beraber BluTV platformundan izleyebilirsiniz.

 

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye