Yabancı Dizi Haberleri

Vikings Dizisi 6. Sezonu İçin Onayı Aldı

3 sezondur kesintisiz bir şekilde ekranlara gelen başarılı dizisinin bu sezon için onay alamadığı konusunda dedikodular dolanmaya başlamıştı. Yapımcı ve kanal arasında bazı sorunların çıktığı yine söylentiler arasındaydı. Vikings dizisinin ya kanal değiştirmeye gideceği yada diziyi sonlandıracağı konuşulmuştu geçtiğimiz günlerde. Ancak ortaya atılan dedikoduların hepsi asılsız çıktı ve Vikings dizisi 6. Sezon için de onay almayı başardı.
5. sezonda özellikle Ragnar’ın ölümü ile birlikte artık dizinin final yolculuğuna başladığı konuşuluyordu. Ragnar’ın ölümü sonrası çok fazla devam etmeyeceği düşünülen Vikings dizisi bir sezon daha çekim için onay aldı. 6. Sezonunun çok yüksek bir ihtimal ile son olması beklenen dizi şimdiye kadar 4 sezonda toplam 35’in üzerinde bölümü yayınlanan başarılı dizi Ragnar’ın ölümü ile özellikle sevenlerinde büyük bir korku yaratmıştı. Bundan sonra hikayenin daha hızlı akması beklenen Vikings dizisi finale giden yolda adımlarını daha hızlı atmaya başladığı konuşulanlar arasındaydı. Yayınlanan her bölümü ile History kanalına reyting rekorları kırdırsa da yüksek maliyeti sebebiyle dizi yayına girdiği ilk sezondan beri gündemden düşmüyor.
Özellikle Ragnar olmadan dizinin aynı heyecan ve takip edilirlik ile devam edeceği soru işaretlerini akıllara getirmişti. Buna rağmen History kanalı bir sezon daha diziye çekim izni vererek ekibe olan güvenini ortaya koydu. Ragnar’ın ölümünden sonra Vikings’in izlenmelerinin düşmesinin beklendiği de konuşulanlar arasında yerini aldı. Yapım ekibi ile kanal arasında yapılan görüşmelerde bütçenin sık sık gündeme geldiği kanalın artık bütçe konusunda kesintiye gittiği ancak bu şekilde bir sezon daha izin verdiği yine bu konuşulan dedikodular arasında yer alıyor. Vikings dizisi yayınlandığı her bölümde her sezonda yüksek bir izleyici kitlesine ulaşmayı başlamıştı ancak Ragnar’ın ölümü ile birlikte dizi ekibini zorlu bir dönemin de beklediği aşikar. Dizinin senaryosunda yaşanan bu radikal değişim ile birlikte hikayenin nereye doğru gideceği merak konusu olmuş durumda. Ragnar olmasan aynı ilgi ile devam etmek için çok çalışması gereken senaryo ekibi buna nasıl bir çözüm bulacak merak konusu olmuş durumunda.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye