GenelYerli Dizi Haberleri

Yasak Elma 75. Bölüm Heyecan Yaratıyor

Yasak elma gerçek bir hikayeden konu alınmış olarak gerçekten benim çok hoşum gidiyor ve inanın bana bende sizler kadar çok sabırsız ve aceleci olarak yeni bölümü beklemekteyim. Şu anda 75.Bölüm konusunda az bir fikrim var ve edinmiş olduğum bilgilerime göre bu bilgilerimi sizler ile paylaşarak dizi seven sizlere bilgileri sunmaktayım. Şahika yine oyun peşinde. Ama ne kadar oyun peşinde olursa olsun, bu oyunu hiç bir zaman kazanamıyor. Bu durum onun hoşuna gitmediği için çok kötü planlar yapmaya devam ediyor. Halit ise 3 güzel kadının arasında kalmaktan kendisini kurtararak yıldıza ilgisi devam etmektedir. Bu durum ise karşı rakiplerin kafasına daha güçlü planlar eklemektedir. Ancak ne olursa olsun bu işin peşini bırakmayacak olan Şahika, istediğini elde etmek için kolay zamanlar geçireceği söylenemez.

Yıldız kalbinin kapılarını Kerim’e açmak zorunda kaldı. Bu hislere karşı koyamayan Yıldız, bakalım bu yeni bölümde neler yapabilecek. Ancak şu bir gerçek ki, Yıldız’ı Kerim’de seviyor. Buda ikisinin Halit tarafından baskıya uğrayacakları zamanlara ulaşacaklarını göstermektedir. Ancak bakalım güç yada aşk hangisi galip gelecektir. Tabi bu benim kadar sizleri’de merak ettiği bir konudur. Biraz merak iyidir, bu merakımız 75.Bölüm’de giderilecektir. Kerim’in amacı bu bölümde ortaya çıkacak ve Halit ile aralarında hızlı bir atışma yaşanacaktır. Ama ben diyorum ki, Halit Kerim’den asla yemez ya sizce? Ender ise yine farklı tarafta yol almaya devam ediyor. Bu taraf ise bakalım ona ne gibi kazançlar getirecektir. Yasak Elma dizisinin gerçekten çok güzel olan kızı Yıldız yine favori olarak bu işte galip gelecektir.

Çünkü Yıldız gerçekten çok akıllı ve çok güzel bir kız ve bu aklı ve güzelliği iyi yerde kullanmasını çok iyi biliyor. Merakla beklenene bu güzel dizinin 75.Bölüm’ünü kısa bir zaman içerisinde ekranlardan izleyeceksiniz. Tabi bende bu diziyi kaçırmak istemem. Kerim bu arada şirkete rastlantı olarak gelmedi. Buna sakın inanmayın. Yıldız ile aralarında olan konu ve bu konuda ona bir kapı aralayan Şahika’nın bu işte bir parmağı var diyebilirim. O halde sizlerde bu bölümü kaçırmayın ve gerçekleri yakalayın. Ender, Şahika, Ve Kerim bu üçlü arasında oluşan bazı oyunlar ve bazı karmaşık dolu hikayeler bu bölümde sizler için ekranlarda olacak. Ama inanın bana bu defa bu bölüm çok heyecanlı ve çok güzel olacak. Fragman yayımlandığı zaman ise ilk olarak burada paylaşmak için bende bir Yasak Elma dizisi sever olarak sizler ile paylaşacağım.

Etiketler

Uğur Kartal

Dizi severler için bilgi toplayarak en ince ayrıntısına kadar sunmayı hedefleyen, dizileri izleyerek en iyi yanlarını ve tüm ayrıntılarını paylaşmak için burada yer alan bir insan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye - sesli chat