Bilim Kurgu DizileriFantastik DizilerYabancı Dizi Türleri

Zoo Dizi Konusu– IMDb Puanı : 7.0

2015 yılında yayınlanmaya başlayan Zoo dizisi, yayınlandığı günden bu yana büyük bir kitle tarafından izlenmektedir. Konusu itibari ile hem bilim kurguyu hem de fantastik türünü içerisinde barındıran dizide, ilginç bir konu üzerine yoğunlaşılmıştır.
Seneler ve seneler önce, daha insan yaratılmamışken, bu dünyanın hakimi hayvanlar ve bitkiler olmaktaydı. İnsan yaratıldıktan sonra, hem hayvanları hem de bitkileri kontrolü altına almış hem de zaman içerisinde bunları kendi zevkine göre kullanmaya başlamıştır. Hayvanları öldürmenin adeta bir spor dalı haline geldiği günümüzde, hayvanlar bizlerden intikam almaya başlasa ne olurdu? Bu soruyu merak eden kişiler için hazırlanmış olan Zoo dizisi, hayvan sevgisini anlamamız ve hayvanlara daha iyi davranmamız için bizleri uyaran bir dizi olmaktadır. Hayvanların bizlerden nasıl ve ne derece intikam alabileceğini ve bizlere karşı nasıl güçlenebileceğini konu eden dizide, insanların hayvanlara karşı daha iyimser olması da aşılanmaktadır.Zoo
İnsanların hayvanları öldürmeyi adeta bir hobi haline getirdiği günümüzde, hayvanlar bizlerden intikam almaya başlasa ne olurdu? İşte bunu merak edenler için oluşturulmuş bir dizi olan Zoo dizi konusu, hayvanların insanlardan intikam almasını işlemektedir. İnsanların yapmış oldukları zulümlere ve kötülüklere daha fazla katlanamayan hayvanların, insanlara karşı başlattığı savaşı konu edinen dizinin, IMDB puanı 7 olmaktadır. IMDB puanı olarak 7 alan dizinin hem konusu hem de işlenişi oldukça güzel olmaktadır. İnsanların yaptığı onca zulme karşı, hayvanların almış oldukları intikamı gösteren dizi de, başarılı oyuncular da bulunmaktadır.
2015 yılından bu yana 12 adet bölüm yayınlamış olan Zoo dizisi, oyuncuları ile de oldukça popüler bir dizi olmaktadır. Oyuncularının göstermiş olduğu üstün rol kabiliyeti sayesinde, izleyiciler diziyi izlerken, oldukça heyecanlanmakta ve meraklanmaktadır. Zoo dizisi oyuncuları arasında bulunan isimler de; James Wolk, Josh Salatin, Kristen Connolly, Nonso Anozie, Alyssa Diaz, Billy Burke ve Nora Arnezeder yer almaktadır. Takipçileri tarafından her hafta merakla yeni bölümü beklenen Zoo dizisinin oyuncuları arasında bulunan James Wolk, internet üzerinde oldukça popüler olmuştur.

Etiketler

Ahmet Akar

Diziler hakkında bir bağımlılığı olan, incelediği ve takip ettiği diziler hakkında bilgiler paylaşmayı seven bir genç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Close
Yunanistan nakliye